خاطره 2 - ܓܨGreenDreamܓܨ
ܓܨGreenDreamܓܨ
..**GreenDream**..
 
خاطره 2
نکته :‌ این دو پست رو فرصت نکردم دفعه قبلی که اومدم مرخصی(میاندوره) بنویسم و الان که از پایان دوره اومدم تایپشون میکنم واستون از رو کاغذ. فقط بخاطر اینکه قول داده بودم . و اونجا وقت گذاشته بودم و نوشته بودم واستون و نمیخواستم نخونده باقی بذارمشون(در کل ببخشید اگه تاریخش یه خورده گذشته اس. هرچند یه ضرب المثلی هست که میگه :: ماهی رو هروقت از آب بگیری ، میمیره)

الهی به نام تو ، به یاد تو ، و انشاءالله برای تو  .

سلام دوستای گلم.
 مینویسم برای وبلاگم در روز جمعه 21 اُم تیــرماه 92 مصادف با سوم رمضان . امروز هم طبق معمول روی یکی از تخت های آسایشگاه دراز کشیده ام و دارم می نویسم، نسبت به دفعه ی قبل با این تفاوت که دیگر بطری آب کنارم نیست و دارم اگر خدا قبول کند با دهان روزه برایتان پست می دهم.
عارضم به خدمتتان که تا به امروز که 21 روز از آمدنمان میگذرد، من هنوز به مرخصی نرفته ام و هنوز هیچ خبری هم از تعطیلیِ میاندوره نیـست. ولی خبرایی رسیده که پادگان هایی مثل 01 تهران و...  از 5/5/92 به سربازان شان میاندوره بدهند. (شب های قدر) من هم حدس میزنم همینطور بشه اینجا هم .
دیگه دلم بگه براتون که اینجا 3 روزِ که هتل شده و فقط بخور و بخوابه (بخاطر ماه رمضون) امّا قبلش  خیلی فشرده اذیتمون میکردن. صورتامون همه سیاه شد از آفتاب تو اون چند روز، با این که ضد آفتاب هم زدیم خیلی از اوقات.
دیگه اینکه دلم خیلی تنگ شده برای دوستام....
راستی 4 روز دیگه تولدمه. پس تولدم هم مبارک. ایشالله 120 سالگیمو ببینید 
دیگه اینکه محیط اینجا خیلی عالیه . همه جور آدمی هم هست و خیلی دوستای خوب پیدا کردم.

مواظب خودتون باشید. قررررررررررررربون همَتون

 

 

 


ارسال شده در: سه‌شنبه 29 مرداد 1392 :: 12:09 :: توسط : سپهر
 
نویسندگان
سپهر (80)
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 28367


 
 
Free counter and web stats